יום הולדת 70 לסבא

יום הולדת 70 לסבא

29245288_s

מעוניינים להכין הפתעה נפלאה ליום ההולדת של הסבא המיוחד שלכם? אותו סבא שהביא אתכם מהגן מדי יום, אותו סבא שדאג שתהיו מכוסים בלילה, אותו סבא שקרא לכם סיפורים נפלאים לקראת שינה ואותו סבא אותו אתם אוהבים כל כך? אנחנו נשמח לעזור לכם לשמח אותו וזאת על ידי הכנת מסיבת יום הולדת 70 לסבא.

 

70 שנה לסבא- מגיע לו משהו מיוחד

אם אתם מעוניינים שסבא שלכם ידע עד כמה אתם אוהבים אותו ועד כמה אתם סבורים שהוא אדם מיוחד ובלתי נפרד מחייכם חשוב מאוד שתחשבו כיצד תוכלו לארגן מסיבת יום הולדת 70 לסבא , מסיבה שקולעת היישר לכל אהבותיו, תחביביו והאנשים אותם הוא אוהב. בנוסף, חשוב מאוד לקחת בחשבון שתצטרכו לחשוב על הפעלה מיוחדת למסיבת יום ההולדת ולתכנן כיצד תוכלו להוציא אותה לפועל. הכינו רשימת מוזמנים אשר תכיל את כל האנשים שחשובים לסבא שלכם, תבררו פרטים לגבי קייטרינג ומקומות לחגוג (לפעמים עדיף לחגוג במסעדה, כך לא תזדקקו לארגן כל דבר בנפרד). מוזיקה טובה , אפשר לארגן פלייליסט עם כל השירים האהובים עליו.
וכמובן יצירת מצגת שתכלול תמונות של סבא משחר ילדותו ועד ההווה, כולל כל מיני רגעים מיוחדים בעבודה ואירועים מיוחדים בחייו. אם אינכם רואים את עצמכם מבצעים את כל אותם דברים בצורה הטובה ביותר, בוודאי תשמחו לשמוע שתוכלו לפנות אל חברת הפקה שמומחית בתחום זה.

 

יום הולדת 70 לסבא- יום הולדת אינטראקטיבית

מסיבת יום הולדת 70 לסבא בסגנון אינטראקטיבי היא מסיבה בה כל המשתתפים משחקים במשחק טריוויה סביב חייו של סבא, אנחנו קוראים למשחק: אחד נגד מאה ועשרים.
במשחק זה יש מצבור שאלות ותשובות הנוגעות לחייו של סבא, הרגליו, מקום עבודתו לפני היציאה לגמלאות, תחביביו, אהבותיו ועוד. כל משתתף מקבל שלט אלקטרוני והשאלות מוקרנות על מסך גדול. השאלות והתשובות מכילות תמונות רלוונטיות…כך שאין צורך בהכנת מצגת נוספת .
האורחים מקטן ועד גדול צריכים לבחור בתשובה הנכונה לכל השאלות הנשאלות אודות סבא.
משחק זה יאפשר לאנשים להכיר את סבא שלכם על כל צדדיו, אם עד היום חברים מהעבודה של סבא הכירו רק את כל הקשור אל התכונות שלו כמנהל או איש מקצוע, כעת הם גם יכירו את נכדיו, את התחביבים שלו ואת הדברים אותם הוא עשה בחייו מלבד עבודה.

 

מעוניינים לתכנן ולארגן אירוע יום הולדת 70 לסבא ואינכם יודעים כיצד לעשות זאת?

צוות המומחים של 50 פלוס -מסיבה לכל סיבה ישמחו לעשות זאת עבורכם.  השאירו את פרטי ההתקשרות שלכם באתר האינטרנט שלנו ואנו נחזור אליכם או התקשרו ישירות לנייד מספר 050-2523020 ונתחיל יחדיו לארגן עבור הסבא המיוחד שלכם את המסיבה לה הוא ראוי!