נרות מהספרה 70

יום הולדת 70 לאמא

15782479_mגיל שבעים הוא גיל מכובד מאוד ואם אתם מעוניינים להראות את הערכה הרבה שלכם לאמכם, אותה האמא שגידלה אתכם ודאגה לכם לכל אורך חייכם, כעת יש לכם הזדמנות וזאת על ידי חגיגה מיוחדת של יום הולדת 70 לאמא שלכם.

 

מקוריות והתאמה- חוגגים לאמא

גיל 70 הוא גיל שבו ניתן לדעת מהן העדפותיה של אמכם, מהם ההרגלים שלה, האם היא אוהבת הומור, האם היא אוהבת שמפתיעים אותה, מה גורם לה להתרגש ומיהם החברים הטובים שלה, אם מדובר על חברים איתם היא עבדה לאורך שנים או אם מדובר על חברים טובים עוד מימים ימימה. אתם בוודאי מתלבטים איך אפשר לחגוג עם מגוון רחב של אורחים, הרי לא כולם מכירים זה את זה.
הרשנו לנו להציג רעיון ליום הולדת 70 לאמא שלכם, רעיון מגבש את כלל האורחים בקהל.
מעין משחק טריוויה אשר מכיל שאלות מחייה של אמא, החל מילדות ועד לגיל 70.
אנחנו קוראים למשחק "אחד נגד 120", יחדיו נכין שאלות, נצרף תמונות ואת הכל אנחנו מקרינים ע"ג מסך גדול, כל אורח בקהל מקבל שלט אלקטרוני להצבעה, דרכו הוא שולח את התשובות לשאלות….מסיבה זו מכילה הומור, נוסטלגיה, סיפורים מרגשים וגם שמחה….
בסוף המסיבה אנו מכריזים על הזוכה המאושר!

יום הולדת 70 לאמא-עוזרים לכם בתכנון

הודעתם כבר לכל החברים הקרובים והמשפחה לגבי חגיגת יום הולדת 70 לאמא, ישבתם ורשמתם את שמות כל האנשים אותם אתם מעוניינים להזמין למסיבה, מצאתם תמונות של אמא מימי ילדותה, תמונות של הוריכם יחדיו בחתונה, בנופשים משפחתיים, עם חברים, תמונות של אמכם עם חברות מהעבודה, תמונות עם הנכדים,  כעת, אתם מעוניינים לחבר את כל הדברים יחדיו לכדי מסיבה מרגשת ואוהבת, אך אינכם יודעים כיצד ניתן לעשות זאת? זה הרגע בו עליכם להחליט האם אתם מוכנים להתפשר על מסיבה נחמדה או שאתם מעוניינים להפתיע את אמכם עם אירועי מיוחד של 'יום הולדת 70 לאמא' שיצליח לרגש אותה ולספק לה זיכרון נפלא לאורך שנים? תנו לנו לעזור לכם להפיק עבורה את אותו אירוע מיוחד.

 

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? צוות 50 פלוס – מסיבה לכל סיבה ישמח לעזור לכם להקים ולארגן את אותו אירוע מיוחד. כיצד ניתן לעשות זאת? התקשרו 050-2523020 ונתחיל..