כוכב מאצבעות

יום הולדת 60 לאבא

כוכב מאצבעותמזל טוב, אבא שלכם חוגג יום הולדת 60 ואתם מחפשים דרך לחגוג לו?
התחלתם לחפש רעיון, ואתם מוצפים בעוד מסיבות סטנדרטיות ….ועוד מסיבה "רגילה" לא באה בחשבון , לאבא שלכם מגיע יותר!
ארגון מסיבה אינו פשוט עבור היקירים, משום שמעבר לרכישת המשקאות, הקייטרינג והתקליטן, יש לארגן הפעלה לערב המיוחד בו יהנו כל המשתתפים המחולקים לגילאים שונים, בין אם אלו החברים בני אותו הגיל, הילדים והנכדים. ההפעלות המתאימות לכל הגילאים הן מצומצמות ונדרשת יצירתיות רבה בכדי להפיק יום הולדת 60 לאבא בה יהנו כל המשתתפים וירקמו יחדיו חוויה מיוחדת במינה.

אתם לא חייבים לעשות את הכל לבד

יום הולדת 60 לאבא היא הפקה בפני עצמה (בוודאי אם זו מסיבת הפתעה) ארגון רשימת המוזמנים, חיפוש מקום לחגוג, הזמנת תפריט ומשקאות, עריכת מצגת וחיפוש אחר מתנה….הרבה עבודה!
אתם בהחלט יכולים בהשקעה לא גדולה לשכור את שרותיה של חברת הפקות לימי הולדת ולהעביר את השרביט לידיים מקצועיות, לאחר שיחת טלפון אחת תקבלו את כל האינפורמציה הדרושה לכם לארגון יום הולדת ותחסכו זמן וכסף! והפלוס הגדול שתגיעו למסיבה כאורחים, ולא כמארגנים/מפעילים/טבחים ומלצרים.

הפקת יום הולדת 60 לאבא יכולה להיות מגוונת, אפשר לעצב את המקום במיתוג מיוחד לגיל 60,
במסגרת הרעיונות שלנו, ניתן לפזר בחלל גם תמונות  מחייו של אבא, הכנת מתנה עבורו- קולאז תמונות עשוי מהספרה 60, במקום מצגת רגילה מתאים המשחק החברתי שלנו "אחד נגד 120 ".

יום הולדת אינטראקטיבית

יום הולדת 60 לאבא יכול להפוך למסיבה אינטראקטיבית, בה לוקחים חלק כל המשתתפים , יחד אתכם אנו מכינים את השאלות למשחק האינטראקטיבי שלנו שנקרא "1 נגד 120" מצבור השאלות הנשאלות יהיו קשורות ישירות לאבא, מגיל ילדות ועד גיל 60!.

המשחק כמובן יכבד את אב המשפחה ויאפשר לחוגגים להכיר אותו טוב יותר, כך שביום ההולדת יופתעו המשתתפים ממידע חדש, חלקו מרגש והאחר מצחיק.

רוצים להפיק יום הולדת 60 לאבא ולא יודעים כיצד לעשות זאת?
צרו קשר עם "50 פלוס -מסיבה לכל סיבה" טלפון: 050-2523020
וקבלו רעיונות מקוריים ויצירתיים,
שיהפכו את יום ההולדת למסיבה בלתי נשכחת